• Творчі люди мікрорайону «Першотравневий»

  Творчі люди мікрорайону «Першотравневий» Творчі люди мікрорайону «Першотравневий» Творчі люди мікрорайону «Першотравневий» Творчі люди мікрорайону «Першотравневий»

   

  На світі багато є всякої моди,

  Та краще нема – чарівниці природи.

  Хто святість її береже, як зіницю

  Тому відкриває вона таємницю.

  Свою таємницю відкрила природа й Ірині Бойко. Юрист за професією, пані Ірина захоплюється декоративно-ужитковим мистецтвом, даруючи приємні хвилини рідним та друзям. Тендітна жіночка бачить красу природи у самих несподіваних місцях. Помилуватись її виробами, зібралися користувачі бібліотеки-філіалу №6 на відкритті виставки «Світ захоплень Ірини Бойко». Виставка вражає своєю красою та різноманітністю. Тут можна побачити обереги, новорічні прикраси, картини з засушених квітів. Всі роботи, як зазначила пані Ірина, створені з любов’ю та у гарному настрої. Доповнюють виставку малюнки п’ятирічної доньки майстрині – Вероніки. Адже, саме захоплення малювати, фантазувати на папері, переросло в бажання створювати вироби з природнього матеріалу. Креативності роботам надають дизайнерські знання, які отримала Ірина в коледжі. А ще, Ірина пише вірші. Можливо скоро ми матимемо нагоду насолоджуватись її поетичним доробком.

  На захід завітали поетеси-аматори – Тетяна Строкач та Ніна Ковальчук. Двох прекрасних жінок об’єднує любов до поетичного слова та до своїх професій: Тетяна педагог-вихователь, а Ніна сурдопедагог. Вони вважають себе білоцерківчанками, та свого часу обидві переїхали в Білу Церкву з Черкащини. Тетяна Строкач презентувала присутнім нову збірку видавництва «Час Змін Інформ» «Ковток життя: Осінь 2017».

  Я п’ю життя… Чарівне, неповторне…

  Моє, єдине, зовсім не просте.

  Долаючи проблеми й перепони,

  І дякуючи Богові за все.

  Разом з пані Тетяною користувачі «п’ючи по краплині життя», відчули його смак.

  Творчий доробок Ніни Ковальчук розкриває різні теми життя: Україна, війна, людські переживання. Ліричні твори пані Ніни, змусили кожного поринути в роки юності, листаючи сторінки власного життя.

   

  Надія Гаврилова.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше