Нам берегти тебе, соборну і  єдину

22 січня – особлива дата в історії становлення незалежності України. Саме цього дня 1919 року Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. До цієї визначної події для вихованців центру розвитку дитини «Альтернатива» бібліотекарі філіалу №9провели годину єдності «Нам берегти тебе, соборну ієдину».

Діти уважно слухали розповідь про символи, традиції та звичаї нашої країни, які об’єднують нас в єдину державу та ділилися своїми враженнями від подорожей мальовничими куточками нашої Батьківщини. Бібліотекарі читали дітям патріотичні вірші Ганни Чубач, разом співали пісню «Україна – це ти», а потім взявши в руки жовто-блакитну стрічку, утворили «ланцюг Соборності», як символ духовної єдності та свободи українського народу.

Жанна Харченко.