• Зимові розваги в бібліотеці

Зимові розваги в бібліотеці Зимові розваги в бібліотеці Зимові розваги в бібліотеці Зимові розваги в бібліотеці Зимові розваги в бібліотеці

Кожне свято приносить дітям радість, є проявом турботи та доброзичливості від рідних, а в стінах бібліотеки, – це ще й задоволення від нового пізнання.

Щоб зимові канікули були не тільки цікавими, але й корисними, бібліотекарі книгозбірні №10 провели низку Новорічно-Різдвяних заходів для читачів – учнів 1-6 класів БЗШ №5.

Першими у новому, 2018 році , були, звичайно ж, першачки, які завітали на веселу «Новорічну гірлянду забав».

Шестикласники із задоволенням взяли участь у вікторині «Цей святий Різдвяний час». А народознавча веселка для четверокласників «Різдво колядує добром під вікном» порадувала учасників заходу театралізованим дійством та гарними незвичними колядками.

З нагоди Різдвяних свят бажаємо всім

МИРУ, який заповідали ангели людям,

ЛЮБОВІ, з якою бігли пастушки до вертепу,

ВІРИ, з якою йшли мудреці до Віфлеєму.

Леся Кравчук.