• Правові шляхи подолання конфліктів

  Правові шляхи подолання конфліктів Правові шляхи подолання конфліктів

  Із усього різноманіттязнань, що їх людина набуває у повсякденному житті,їй найбільше знадобляться правові знання. Адже обізнаністьу системізаконодавства і правопорядку, що існують у державі, повноправними громадянами якої станутьюнічитачі, допоможе їм розумно скористатись своїми правами, правильно визначити свої обов’язки, застереже від злочиннихвчинків.

  У багатьох випадках причиною того, що молоді люди потрапляють у тенета злочинності є відсутність достатньої інформації.

  У рамках проведення Тижня права для формування у підлітків навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій, формування правової культури і громадської грамотності, розвитку соціальної активності та інтересу до права 5 грудня працівниками бібліотеки-філії №3 була проведена година правової інформації «Правові шляхи подолання конфліктів» у БВЗШ №1.

  Інспектор ювенальної превенції Петро Леонідович Мелашенко, з метою правового виховання учнів та попередження дитячої злочинності, за основу своєї бесіди-діалогу взяв Кримінальний та Адміністративний кодекси України. Він доступно та просто розкрив суть, причини та наслідки злочинів, навів яскраві та змістовні приклади.

  Гарним доповненням до заходу стала тематична виставка та коментований перегляд літератури.

   

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше