• Подарунок театралам і краєзнавцям

  У видавництві Олександра Пшонківського видана книга нашого знаменитого земляка, заслуженого артиста України, президентського стипендіата, актора Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського Володимира Рєпіна "Театр як життя: Матеріали до історії театру в Білій Церкві", присвячена світлій пам'яті Леся Курбаса. Упорядник і редактор - Володимир Іванців.


  Цікаво буде читачам почерпнути інформацію про виникнення театральних колективів - спочатку аматорських, а далі і професіонального типу у нашому місті, дізнатися імена їхніх організаторів.

  Особлива увага у дослідженні відводиться театральному життю Поросся, коли у нашому місті пеіодично перебував курбасівський "Мелодий театр".

  Мистецтвознавчі розвідки, спогади, статті, документи, фотографії з сімейних архівів наповнюють зміст цього видання. Значно доповнюють матеріал додатки, які містять відомості про директорів та головних режисерів театру, його диригентів і художників, де подається репертуар Білоцерківського театру (по сезонах),хронологія творчої діяльності 0. С. Курбаса, словник театральних термінів і список використаної літератури.

  Книга корисна не тільки для театралів чи краєзнавців, а й для широкого читацького загалу: при підготовці до уроків, написанні рефератів та дослідницьких робіт МАН, вивченні історії рідного краю. Бібліотекарі міста вітають автора, нашого активного читача з виходом книги.

  Тетяна Біла,завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської ЦБС.

  Гриф .- 2009 .- 20 травня .- С.15  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше