Революція, що змінила країну

Тісна співпраця поєднує бібліотеку-філію №3 та бібліотеку навчального закладу ДНЗБ ПТУім. П.Р. Поповича. Для студентської аудиторії 23 листопада о 8 годині ранку в актовій залі відбувся віртуально-інформаційний огляд «Революція, що змінила країну».

День Гідності та Свободи став утвердженнямідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події.

Студенти були запрошені до бібліотеки училища для ознайомлення з художніми та публіцистичними виданнями українських авторів, в яких відображені події на сході України. Це книги Сергія Лойка, Марії Семенченко, Інни Золотухіної, Марка Рудневича, Сергія Пономаренка, Олександра Виговського, Андрія Зелінського, Романа Зиненка.

Юнаки уважно переглянули документальний відеоролик «Їм у віках судилося безсмертя», створений колективом БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» присвячений воїнам АТО. Реальні люди, реальніподії…

Наталія Добровольська.