Чарівні джерела поезії Андрія Малишка

Андрія Малишка називають «солов’їним серцем України» за його невмирущі пісні, що живуть у народі й сьогодні. Він був істинно неординарною постаттю. Серед багатьох талантів, яких подарувала світові українська земля у ХХ столітті, він завжди виділявся глибокою поетичною самобутністю та власним сприйняттям світу. Саме тому твори Андрія Малишка стали дійсно народними.

З нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження А.С. Малишка у бібліотеці-філіалі №4 відбулася музично-поетична година «Чарівні джерела поезії Андрія Малишка» для членів клубу «Зарічани» Академії пенсіонерів.

«Творчий шлях поета мав свої етапи: учнівство й становлення, зростання й вияв головних якостей таланту», ­­– зазначила читачка бібліотеки Світлана Починок.

Учасники заходу почули поезії: «Бурштин», «Правда», «Мати», «Памфлет», улюблені пісні: «Ми підем, де трави похилі», «Вчителька», «Пісня про рушник» та почули голос Андрія Малишка, переглянувши відео-презентацію «Крила любові».

Світлана Линник.