• Зігріта пам`яттю “Землянка”

  Щороку напередодні Дня Перемоги члени військово-патріотичного клубу „Землянка" зустрічаються у тісному колі своїх побратимів та друзів. Ініціатором створення такого клубу в свій час виступила Центральна міська бібліотека та ветерани, які підтримали цю ідею, а ще меценати, які не байдужі до проблем ветеранських організацій і до кожного з його членів
  Не став винятком і цей рік. Напередодні 64-ї річниці Великої Перемоги члени клубу— ветерани війни, учасники бойових дій, ветерани Збройних сил — Зібралися у залі бібліотеки на зустріч. Посприяли цьому депутат міськоі ради Володимир Гламазда та Олександр Олійник— керівник підприємства „БілоцерківМАЗ", які традиційно підтримують громадське об'єднання, надаючи матеріальну допомогу.

  Завідуюча бібліотекою Людмила Федорівна Чупак під час проведення святкового заходу відзначила, що „Землянка" є тіею організацією, яка об'єднуе людей різного віку, різних уподобань і різних міркувань, а також є яскравим прикладом пам'яті про подвиги бойових товаришів та прикладом військово-патріотичного виховання молодого покоління. Адже хто, як не ветерани, може розповісти молодим людям, своїм нащадкам про подвиги їхніх однолітків, які ціною свого життя врятували від коричневої чуми мир на планеті, побороли фашизм, невтомно гартуючи Перемогу в тилу, в партизанських загонах та підпіллі.

  Олександр Олійник та Володимир Гламазда щиро та сердечно привітали запрошених зі святом 9 Травня, побажавши їм міцного здоров'я та зустріти наступного року ювілейну дату— 65-у річницю з Дня Перемоги. Вони також вручили активістам „Землянки" святкові подарунки та презентували книгу Анатолія Осіна „Про хід бойових дій при визволенні м. Біла Церква".

  Приємним та несподіваним дарунком для присутніх став творчий виступ учнів професійно-технічного училища №5. Олександр Ластовецький виконав для ветеранів їх улюблену пісню „Землянка". У рідкісні години перепочинку перед боєм саме вогник у землянці щемно зігрівав душу бійців. Вони не забувають його так само, як 1418 днів війни.

  Ветеран Великої Вітчизняної війни Сергій Павлович Гусєв написав не один вірш, присвячений воєнній добі, але лейтмотивом кожного, так само, як і лейтмотивом кожної зустрічі „Землянки", є слова: „Помните, пожалуйста, о павших и не забывайте о живых".

  Вікторія Швець

  Наш городок .-2009 .-14 травня .-С.9  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше