Нове краєзнавче видання

Чернецький Є. Привілеї Білої Церкви та спільні інтереси, права і власність мешканців Білоцерківського староства другої половини ХVІ – першої половини ХVІІ століть / Євген Чернецький ; Білоцерківська міська ЦБС ; Білоцерківський краєзнавчий музей. – Біла Церква : Видавець Пшонківський О.В., 2017. – 96 с.

Нове краєзнавче видання завідувача відділом інформаційно-краєзнавчої роботи міської ЦБС Євгена Чернецького «Привілеї Білої Церкви» містить огляд привілеїв, наданих великими князями литовськими і королями польськими білоцерківським боярській і міщанській корпораціям.

Проаналізовано привілеї на магдебурзьке право 1620р. та вперше публікується його текст.

Розглянуто люстрації, реєстри та інвентарі Білоцерківського староства 1570-1652 років.

Видання адресоване дослідникам Білоцерківщини.