• Візьму я в руки хліб духмяний

  Візьму я в руки хліб духмяний Візьму я в руки хліб духмяний

   

  10 листопада до бібліотеки-філії №3 завітали учні 6-Б (класний керівник Світлана Полінога) та 6-В класу (класний керівник Олена Головань)БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» на етногодину «Візьму я в руки хліб духмяний».

  З хлібом зустрічають дорогих гостей, одружують молодих, входять у новий дім. Тож скільки йому років? Поблизу єгипетського міста Асуана знайшли зерна ячменю, якому близько п’ятнадцять тисяч років. Коли в Єгипті вперше з’явився печений хліб, його подавали, як окрему страву.

  Школярі подивилися мультфільм «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб» за мотивами твору Г.К.Андерсена, прослухали аудіоказку «Золото і хліб».

  Учасники заходу разом із бібліотекарем відвідали ТОВ «Білоцерківський хлібокомбінат», одне з найстаріших підприємств Київщини, історія якого бере свій початок з 1938 року. В ті далекі часи хлібокомбінат являв собою пекарню потужністю 46 тонн формового хліба на добу. Асортимент складав всього чотири найменування. Початок Другої світової війни перервав роботу підприємства, завод був частково зруйнований. Поновив роботу тільки в 1944 році за рахунок зусиль працівників. В 1967 році хлібзавод отримав статус хлібокомбінату. Асортимент підприємства постійно оновлюється. Інженери-технологи розробляють нові рецепти.

  Школярі побачили процеси підготовки і випікання хлібобулочних виробів.

  Екскурсія дуже сподобалася! Враження незабутні!

  Юлія Сидоренко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше