• Рехим итегез, кунаклар!

Рехим итегез, кунаклар! Рехим итегез, кунаклар! Рехим итегез, кунаклар!

Важко знайти в Україні хлопчика чи дівчинку які б не знали казок. Багато хто познайомився здивовижною, таємничою, нелукавою, доброю, мудрою, справедливою казкою­ ще крихітним малям. Вирушив у мандрівку до казкових світів міцно тримаючи за руку свою бабусю чи дідуся, тата чи маму. Казок на світі, як зір на небі, не злічити.

Працівники бібліотеки-філії№3 постійно знайомлять своїх користувачів-дітей з казками кримськотатарського народу. 10 листопада учні ГПД БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» (учитель Світлана Поліщук) черговий раз відвідали книгозбірню. «Добридень!», – почулося з дверей. «Рехим итегез, кунаклар!», – відповіли бібліотекарі. Так звертаються кримські татари до шановних гостей, які завітали до їхньої оселі.

Сьогодні юні книголюби прослухали та обіграли татарську народну казку «Два ледарі». «До наступної п’ятниці», – прощалися школярі. «Але будемо вітатися з вами тепер «Рехим итегез, кунаклар!».

Ксенія Гнуда.