• Тісна співпраця – явище корисне

  Ми інколи констатуємо той факт, що діти втратили інтерес до книги і що сьогодні навіть дошкільнята віддають перевагу телебаченню, кіно, комп'ютеру. Але це помилкова думка.
  Наприклад, педагоги ДНЗ № 8 „Золотий півник" знайшли вихід, як можна протистояти цьому явищу. Виховуючи інтерес у дітей до книги, вони застосовують різноманітні традиційні методи та прийоми. Але є у них свій „фірмовий рецепт" — народознавча студія „Берегиня", яка працює за участю вихователів дошкільного закладу та працівників філії бібліотеки № 6.

  Щира дружба єднає ці два колективи протягом 10 років. Їхні працівники — люди відповідальні, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Тож і працюють у тісній співпраці відповідно до плану роботи. На базі бібліотеки організовуються різноманітні заходи: цікаві зустрічі, екскурсії по захоплюючих сторінках книг, хвилинки пізнання, поетичні вернісажі, конкурси дитячих малюнків, книжкові мозаїки. Все це не може залишити байдужим жодного малюка.

  Протягом останніх років спільно з бібліотекою було проведено наступиі заходи: „Безмежно з дитинства кохаю красу свого рідного краю" (захід присвячений Дню міста); "Ти наше диво калинове, кохана українська мово!" (до Дня писемності та культури); „Від серця до серця хай буде доброта" (до Дня людей похилого віку); “Шевченкове слово” (поетичний вернісаж) тощо.

  Завдання, що ставлять перед собою вихователі дитячого садочка №8 та працівники бібліотеки №6, - залучення дітей до народознавства, історії, культури, традицій, звичаїв українського народу, виховання дитини в любові до рідного краю. Дорослі допомагають розбудити, схвилювати дитячу душу, засіяти в ній зерна любові до малої батьківщини та свого роду. Тож саме завдяки постійній і копіткій роботі працівників в непростих умовах сьогодення здійснюється виховання громадянина-патріота, відповідального та відданого своїй країні. Вони прокладають першу сходинку в житті малюка , який в майбутньому стане успішною людиною і зможе змінити світ на краще.

  Тож день у день, з року в рік колективи ДНЗ №8 “Золотий півник” та філія бібліотеки №6 на чолі з талановитими керівниками Оленою Вайнер та Надією Гавриловою прищеплюють малюкам любов і повагу до рідної землі, до рідної країни. Однак на досягнутому вони не зупиняються і шукають нові форми та методи, аби ростити достойних громадян.

  Ботова О.М., вихователь-методист ДНЗ №8,

  Вікторія Швець

  Наш городок .- 2009 .-7 травня .- С.8  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше