• Кримські татари: погляд із сьогодення

Кримські татари: погляд із сьогодення Кримські татари: погляд із сьогодення

Кримські татари один із корінних народів сучасної України. Їхні предки оселились на цих землях біль ніж  шістсот років тому. Цей народ дуже працьовитий, життєлюбний, гостинний. І ще одна притаманна їм риса характеру – могутнє почуття  любові до своєї рідної землі. Це люди, які вміють в радощах веселитися, а у нещастях не висловлювати нарікань.

Націю можна пізнати за її традиціями. Щоб ближче познайомитися з цим прекрасним народом у бібліотеці-філії № 10 відбулася етнокультурна мозаїка «Кримські татари: погляд із сьогодення » за участі членів клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів.

Присутні познайомилися як з народними святами (Сабантуй) так і релігійними (Раджаб-байрам, Рамадан, Лейлят аль-Кадр ). Переглянули обряд весілля, який був записаний етнографами в 1926 році в Криму і відтворений в стінах музею Гончара.

Країна багата своїми людьми, а народ традиціями. Чим більше ми будемо знатипро тих хто живе поряд з нами, поважати їх звичаї тим сильніше буде наша країна.

Сушкевич Альона.