• «…Висока мода на високе слово…» на конкурсі виконавців творів Володимира Іванціва

«…Висока мода на високе слово…» на конкурсі виконавців творів Володимира Іванціва «…Висока мода на високе слово…» на конкурсі виконавців творів Володимира Іванціва «…Висока мода на високе слово…» на конкурсі виконавців творів Володимира Іванціва «…Висока мода на високе слово…» на конкурсі виконавців творів Володимира Іванціва

8 листопада у бібліотеці-філіалі №10 відбувся міськрайонний конкурс читців-декламаторів творів письменника-краянина Володимира Іванціва. Цього року у літературному змаганні взяв участь 41 конкурсант.

Порадувала організаторів та гостей кількість маленьких декламаторів. Найменшенькі читці милували око симпатичними костюмами, гримом та неочікувано високим рівнем виконання творів Володимира Іванціва. Як і кожного конкурсу, майже професійно декламували вірші вихованці студії «Пролог» (керівник Т.Яковенко).

Журі було вкрай важко визначити переможців. Адже на його розсуд були представлені і літературно-музичні композиції, і театралізовані дійства, а рівень підготовки конкурсантів був надзвичайно високим, тому виділити найкращих було складно.

Переможцями конкурсу стали: у молодшій віковій категорії:

І місце – Катерина Сергієнко (БСШ №1);

ІІ місце – Маргарита Пістоляк (с.Шкарівка);

ІІІ місце – Варвара Середа (ф.6, БСШ №1), Олександр Цуцков (ф.6, БЗШ №23), Катерина Павловська (ф.10, БЗШ №5);

у старшій віковій категорії:

І місце – Дар’я Бондар (ф.10, БЗШ №5);

ІІ місце – Вікторія Лугова (с.Шкарівка);

ІІІ місце – Анна Панько (БНВО гімназія №1), Анна Агалієва (ф.9, Білоцерківський колегіум).

Завдячуючи депутату Білоцерківської міської ради Андрію Королю, смачні призи отримали не лише дипломанти конкурсу, а й усі учасники.

Попереду у юних декламаторів ще не один конкурс, тому хочеться побажати їм творчого натхнення, нових звершень і, звичайно ж, перемог!

Олександра Нагорна.