• “На гребне бытия» з Тетяною Шаровою

  Нещодавно відома білоцерківська поетеса, голова Українського товариства російської культури „Русь" Тетяна Шарова презентувала свою чергову збірку поезій „На гребне бытия". На творчий вечір Тетяни Миколаївни, що відбувся 23квітня, завітало багато її шану-вальників, друзів, колег, колишніх учнів та представників міської влади


  Тетяна Шарова — член Нацїональної спілки письменників України, Міжнародної асоціації письменників України, Національної спілки журналістів України, автор поетичних збірок: „Огонёк" (1965), „Голосую за лирику" (1970), „Доверие" (198і), „Розы на снегу" (1986), „Бело-крылье" (1997); автор прозових книг „Невыдуманные рассказы" (2000), „Земное моё покаянье" (2003). Поетеса удостоєна міської літературно-мистецької премії імені I. Нечуя-Левицького. Бона багато років віддала викладацькій діяльності у різних навчальних закладах країни, вчитель-методист, має звання „Відмінник освіти СРСР", занесена в літературний фонд нашого міста. Останні роки педагогічної діяльності Тетяни Миколаївни пройшли в Біоцерківській загальноосвітній школі №7.

  На думку критиків, творчість Тетяни Шарової — це „поезія без викрутасів", в якій яскраво виражене жіноче начало, особисте материнське піклування та відповідальність за всіх тих, хто живе поряд з нею. У її ліриці багато романтики, психології життєвих відносин, розмовних інтонацій, що роблять її вірші особливо заду-шевними й близькими читачеві.

  Назва нової збірки „На гребне бытия" символізує життєву позицію поетеси і є підгрунтям для всієї творчості Шарової, що є зразком відверто жіночої поезії. Переживши страшну трагедію (Тетяна Миколаївна втратила обох синів — Володимира та Василя, теж надзвичайно талановитих письменників), вона залишється сильною, незворушною та усміхненою.

  На літературному вечорі шанувальники творчості поетеси читали вірші з її нового збірника та поезію минулих років. Багато віршів пригадала й сама Тетяна Шарова. Вона розповідала про своїх літературних наставників — дідуся та бабусю, про класного керівника, про своїх синів. Не оминула у своїй творчості поетеса й моменти з часів найжахливішого лиха — Чорнобильськоі аварії. Присутній на вечорі заступник міського голови Микола Антонюк відзначив „силу пера" Тетяни Шарової та за особистий внесок у зміцнення миру та міжнаціональної злагоди в нашому місті вручив їй почесні нагороди.

  „На гребне бытия" — це лише маленька часточка великої творчої любові й жіночої мужності, яку дарує Білій Церкві Тетяна Шарова. „Буду рада, якщо вам сподобаються мої вірші", — зауважила поетеса.

  Оксана Ковальчук

  Наш городок .- 2009 .-30квітня .-С.14  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше