Веселкові дива Марійки Кузьменко

Чи варто вірити в дива? Для Марійки Кузьменко це риторичне запитання. Ще змалку дівчинка завороженими очима спостерігала за промінчиками сонця, які заплуталися у павутинні, прислухалася до шепоту вітру, милувалася чудернацькою сніжинкою на теплій рукавичці…

18 жовтня цього року юні читачі бібліотеки №1 змогли на власні очі побачити дивовижу маленької художниці, Марійки. Вона презентувала свої дива, які вилилися веселковими барвами у чудові картини. На виставці можна було побачити розкішний бузок, насторожених і сонних песиків, сміливого самурая, вільного козака, замріяну пані у казковому саду, доброго, вайлуватого ведмедика. А з якою любов’ю і захопленням представляла дівчинка свої витвори! Справжня володарка пензля.

Зустріч з талановитою художницею всім дуже сподобалася. З нетерпінням чекаємо наступної і бажаємо Марійці здійснення всіх дивовижних мрій.

Шанувальниця Марійчиного таланту,

вчителька Костенко Олена Григорівна.