• Могутнє слово Великого Каменяра

Могутнє слово Великого Каменяра Могутнє слово Великого Каменяра Могутнє слово Великого Каменяра Могутнє слово Великого Каменяра Могутнє слово Великого Каменяра

За вікном негода, під ногами чути шурхіт сухого багряного листя, а в залі центральної бібліотеки, щоб вшанувати пам’ять і глибше пізнати творчу спадщину вченого, громадсько-політичного діяча, поета, провідника національного відродження України, звучало добірне слово Івана Франка.

Членам журі та гостям учасники конкурсу влаштували справжнє свято високої поезії. Крізь простір і час долинули до нас пристрасні слова Великого Каменяра, осяяні сподіванням на те, що його важка праця в ім’я кращого майбутнього не пропаде даремно, буде оцінена наступними поколіннями.

Голова журі, журналіст, волонтер, очільникміськрайонного об’єднання ВУТ "Просвіта” Костянтин Климчук оголосив результати конкурсу. Гран-прі отримали студенти гуманітарно-педагогічного коледжу Софія Несвідоміна та Кирило Гайдаєнко.

Серед учнівської молоді перше місце розділили Валерія Пєнязькова (гімназія №2) та Анастасія Василюк (БНВО "Перша Білоцерківська гімназія”).

Друге місце – Альона Кубашевська (БЗШ №7), Анна Агалієва (колегіум) і Діана Пилипенко (БСШ №9).

Третє місце вибороли Марія Малютіна (БЗШ №21), Анастасія Сокол (БНВО "Перша Білоцерківська гімназія”), Катерина Стороженко (БЗШ №11), Каріна Вараді (БЗШ №13) і Валерія Мішустіна (БЗШ с. Шкарівка).

Дарина Шемчик (гуманітарно-педагогічний коледж) посіла друге місце серед студентської молоді.

Переможці конкурсу отримали дипломи та подарунки від спонсорів: КЗ БМР"Білоцерківська міська ЦБС”, Олександра Миколаєнка, голови благодійного фонду "Час змін”, Тетяни Виговської, заступника голови міського осередку ВМГО "Молода Просвіта”, Надії Гаврилової, голови Білоцерківського осередку міжнародної організації "Жіноча громада”.

Усім учасникам цьогорічного конкурсу читців-декламаторів "Великий Каменяр” зичимо нових творчих успіхів.

Олена Стельмах.