• «А ми тую стрілецькую славу збережемо»

«А ми тую стрілецькую славу збережемо» «А ми тую стрілецькую славу збережемо» «А ми тую стрілецькую славу збережемо» «А ми тую стрілецькую славу збережемо» «А ми тую стрілецькую славу збережемо»

Нещодавно працівники книгозбірні №3 для юнацької аудиторії БВЗШ № 1 та БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» провели годину патріотичного гарту з відеопереглядом «А ми тую стрілецькую славу збережемо» з нагоди Дня українського козацтва.

Бібліотекарі цікаво, змістовно розповіли молоді про запорізьких козаків, пластунів та характерників, їхню військову культуру й бойове мистецтво, фізичну та психофізичну підготовку, військові традиції і звичаї, віру й духовне життя.

Розповідь доповнив відеоряд козацького побуту та бойових звитяг. Документальні та художні твори, які були представлені на книжковій виставці «Від подвигу століть до сьогодення» та стенді «Ми вам довірили Вітчизну», донесли до юнацької аудиторії характерний подих і колорит історичного минулого та сьогодення.

Були і козацькі розваги, співи та танці.

Шануйте свята свої на святій українській землі!

Ксенія Гнуда.