• Козацький дух непереможний

Козацький дух непереможний Козацький дух непереможний Козацький дух непереможний Козацький дух непереможний

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козаки дивували та захоплювали, надихали митців та письменниківна створення шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї. Українське козацтво надзвичайно цікаве явище в історії як країни, так і світу.

До Дня Українського Козацтва бібліотека-філіал №4 провела для шестикласників БНВК ЗОШ №13 свято-розвагу «Козацький дух непереможний». У книгозбірні учні дізналися про козаків, їхні подвиги та пригоди.Учасники свята довели – сучасні козаки гідні слави своїх предків. Діти пригадували приказки, прислів’я про козацтво, відповідали на питання вікторини «А ну, який з тебе козак?», юні козачата розповідали, де знаходилась козацька Січ, хто був першим, а хто останнім отаманом, називали військові звання Запорозької Січі та ознаки влади гетьмана.Діти із задоволенням взяли участь у рухливих змаганнях та конкурсах на кмітливість: «Козацьке прізвище та прізвисько», «Козацька мудрість», «Їм не наїмся», «П’ю і не нап’юся», «Осідлай коня», «Силачі», які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Наостанок всі учасники взяли участь у безпрограшній лотереї, де кожен одержав солодкий приз.

Світлана Линник.