• Герої нашого часу

  Герої нашого часу Герої нашого часу Герої нашого часу Герої нашого часу

  Напередодні Дня захисника Вітчизни у центральній бібліотеці відбулася зустріч студентів коледжу фінансів, обліку та аудиту НАСОА і старшокласників БСШ №1 із мужніми захисниками України.

  Завідуюча відділом ЦБ Людмила Чупак розповіла присутнім про значення цього свята у житті кожного українця, наголосивши, що День захисника України і День козацтва, які відзначаються 14 жовтня − це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. Це день усіх героїв, які хоробро боронять кордони України на Донбасі та усіх тих, хто поклав своє життя на сході країни в ім’я єдності нашої держави.

  Сергій Яременко, боєць 81-ої десантної бригади, депутат обласної ради, розповів про бойових побратимів, фронтову дружбу, проходження служби в Донецькій області.

  Розповідь Сергія Кузьміна, старшого лейтенанта цієї ж бригади, захисника Донецького аеропорту,супроводжувалася переглядом унікальних фотографій, знятих кіборгом в старому терміналі аеропорту, в Пєсках, Опитному, Краматорську. Груди каміння і металу, зруйновані будинки, спустошені міста і села Донеччини до сліз вразили присутніх.

  Юна читачка бібліотеки, учениця 6-го класу БЗШ №7 Анастасія Кузка присвятила мужнім бійцям вірш "Захисти нас, Боже”, а заслужений працівник культури України Анатолій Кульчицький виконав Гімн 72-ої бригади та пісню про Білу Церкву, які сам написав.

  Цікавою була і розповідь громадського діяча, волонтера Костянтина Климчука про поїдки в зону АТО, які він зафільмував і продемонстрував учасникам заходу.

  Книжкова виставка "Хоробрі серця”, доповнена фрагментами бойової зброї, переданими бібліотеці бійцями  72–ої і 54-ої бригад, зацікавила і юнаків, і дівчат.

  Єфросинія Король.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше