• Творча зустріч з молодим митцем

  23 березня 2009 року відбулося нагородження Костянтина Мордатенка, нашого земляка, талановитого та обдарованого поета, молодого художника слова, міською молодіжною літературно - мистецькою премією ім. Миколи Степановича Вінграновського.
  В доробку автора є такі збірки поезій як: «Звезды в силках», «Тридцатое февраля», «Рахманський Великдень», «Любовоспас». Оскільки Костянтин працює дуже плідно та наполегливо, нещодавно світ побачила нова збірка «Молитва немовляти».

  Зважаючи на те, що Костянтин юрист за фахом, була організована зустріч з студентами юридичного факультету Білоцерківського Державного Аграрного Університету при співпраці з міською бібліо-текою-філіалом № 5. Зустрічі посприяли декан юридичного факультету Бурлака Сергій Іванович та заступник декана Ковальчук Інна Володимирівна. Організатори заходу, завідуюча бібліотекою юридичного факультету Боженко Майя Миколаївна, та завідуюча бібліотекою-філіалом № 5 Янчук Мирослава Володимирівна, намагалися ознайомити молодь з творчістю Костянтина Мордатенка, сприяти розвитку краєзнавства та популяризації літератури серед студентства.

  Хочеться кілька слів сказати про поезію Костянтина Мордатенка, яка вражає неповторною авторською філософією та влучністю метафор. Кожне слово несе в собі мінливе значення, а рядки дивують своєю динамічністю. Поезія з збірки «Любовоспас» просякнута ліричністю, та романтичною натурою героя.

  Під час зустрічі студенти брали активну участь в читанні та обговоренні віршів. Найактивнішими були студенти другого курсу 3-ї групи: Залізницький Михайло, Мірошник Владислав, Карпенко Яна, які порадували Костянтина виразним читанням його віршів.

  Бурлака Сергій Іванович, висловив подяку Костянтину Мордатенку та захоплення його творчістю і подарував йому ручку, якою митець створить ще не один шедевр.

  Всі учасники зустрічі були задоволені, сповнені гарним настроєм та позитивними емоціями. Радує те, що Біла Церква - місто молоді, молоді талановитої та перспективної.

  Зав. бібліотекою №5 Янчук М.В

  Гриф .- 2009 .-22 квытня .- С.15  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше