• Вітаємо з перемогою

  З 1993 року в нашому місті з метою всебічного сприяння розвитку та підтримки обдарованої молоді віком від 15 до 35 років щорічно вручається міська молодіжна літературно-мистецька премія ім. М.С. Вінграновського. Протягом 16 років її лауреатами стали 37 молодих митців та творчих колективів міста.


  23 березня в приміщенні театру ім. П.К.Саксаганського відбулося вручення молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2008 рік.

  Лауреатами цього року стали: зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "ВELLISSІМО" (кер. Т.Бреус) та молодий поет Мордатенко Костянтин Леонідович, за вагомі творчі здобутки, професійну майстерність та активну участь у культурно-мистецькому та громадському житті міста. З отриманням премії Костянтина Мордатенка привітав директор міської бібліотечної системи, заслужений працівник культури України П.І.Красножон. Саме міська ЦБС висунула К.Мордатенка на здобуття міської літературно-мистецької премії ім. М.С.Вінграновського.

  Талановитий і перспективний поет-початківець К.Мордатенко виступає не тільки як майстер художнього слова і поет-лірик, а й поет-філософ, поет-патріот. Його індивідуальний стиль вирізняє молодого митця з-поміж інших літераторів. Пише українською і російською мовами. Перша збірка віршів "Звезды в силках" (Київ, 2003). Книги "Тридцатое февраля" (2008) та "Брахманський Великдень" (2008) стали помітним явищем у культурному житті міста.

  Вітаємо Костянтина Леонідовича зі здобуттям премії і бажаємо подальших творчих успіхів!

  Олена Бульда, гол. бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС

  Гриф .- 2009 .- 22квітня .- С.15  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше