ПОЛОЖЕННЯ  про міськрайонний конкурс виконавців творів Бориса Олійника  «СТОЮ НА ЗЕМЛІ»

Загальні положення

1. Це положення визначає порядок та умови проведення Конкурсу виконавців творів Бориса Олійника.

2. Організатором проведення Конкурсу є бібліотека-філіал №10 КЗ БМР "Білоцерківська міська ЦБС”.

3. Конкурс проводиться один раз на рік. Дата (третя середа жовтня) визначається відповідно до плану заходів філіалу №10 на конкретний календарний рік.

Мета та завдання Конкурсу:

·Популяризація творів Героя України, Лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, відомого поета, публіциста, громадського діяча Бориса

·Олійника;

·розкриття краси поетичного слова;

·формування естетичних ідеалів;

·виявлення та підтримка обдарованих дітей;

·вдосконалення навичок виразного читання;

·формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції;

·посилення впливу художнього слова на формування світогляду і духовності молодого покоління українців;

·виховання у підростаючого покоління національної свідомості, любові до рідної мови.

Організаційний комітет та журі Конкурсу:

Організаційний комітет та склад журі Конкурсувизначається організаторами з числа авторитетних спеціалістів у галузі літератури та виконавської майстерності. До складу оргкомітету та журі за потреби можуть бути внесені зміни в ході підготовки та проведення Конкурсу.

Функції журі:

·Оцінювання виступів конкурсантів за визначеними критеріями;

·визначення переможців і призерів конкурсу.

Критерії оцінювання

·Виконавська майстерність (дикція, вимова, емоційність);

·сценічна культура (артистичність, поведінка на сцені, одяг);

·музичне оформлення.

Організаційний комітет конкурсу має право запроваджувати додаткові критерії оцінювання виступів конкурсантів.

Рівень виконавської майстерності оцінюється за 5-тибальною шкалою.

Переможець та лауреати конкурсу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками . Переможцем конкурсу є володар Гран-Прі, лауреатами – конкурсанти, які зайняли 1, 2, 3 місця в кожній віковій категорії.

На засіданні журі ведеться протокол. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Члени журі по завершенні конкурсної програми проводять аналіз відповідності виступів основним критеріям, зазначених у положенні.

Учасники конкурсу

На конкурс запрошується учнівська та студентська молодь (неповнолітні у супроводі бібліотекаря чи педагогів).

Всі учасники розподіляються на вікові категорії:

·1 категорія – дошкільники та учні 1-4 класів;

·2 категорія – учні 5-8 класів;

·3 категорія – учні 9-11 класів, студенти.

Конкурсна програма виконавців може бути підготовлена утаких варіантах:

·твір Бориса Олійника, обраний за власним уподобанням;

·композиція за творами Бориса Олійника чи співана поезія (виконання творів у супроводі музичних інструментів чи акапельно).

Тривалість конкурсної програми – не більше 5 хвилин.

Конкурсанти подають заявку на участь у конкурсі телефоном, електронною поштою та безпосередньо в день проведення конкурсу:

Бібліотека-філіал №10, вул. Крижанівського, 8 м. Біла Церква,

тел. 34-71-39

biblioteka_10@bigmir.net

Фінансові умови

Конкурс не є комерційним заходом. Усі витрати по організації та проведенню Конкурсу забезпечуються Організаторами коштом спонсорів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Витрати, пов’язані з проїздом та харчуванням конкурсантів, бере на себе відряджуюча сторона.