• Здолавши віками карбований час, прибилася писанка знову до нас

  Такою була тематика дитячої виставки-конкурсу робіт читачів філіалу №6 Білоцерківської міської бібліотечної системи, присвяченої Святому Великодню
  . На конкурс весела, талановита дітвора до гарно прибраної зали бібліотеки принесла рукотворні дива - акварелі з намальованими крашанками, яйцями-писанками, жар-птицями, з пасками, чудернацькими букетами та віночками... На виставку діти принесли і свої найкращі поробки, які символізували свято Пасхи.

  Чудове дійство розпочалося зі святкової вистави на Пасхальну тематику, яку гарно, по-театральному поставили учні ЗОШ №23. Далі діти - учні цієї школи, вихованці дитячих навчальних закладів „Золотий півник", „Червона Шапочка" та інші читачі бібліотеки з багатьох навчальних закладів мікрорайону - читали вірші, присвячені Воскресінню Христовому, розповідали притчі та легенди на Вели-кодневу тематику.

  В ході своєрідного вернісажу дитячих доробок завідуюча філіалом №6 Надія Гаврилова разом зі своїми колегами з інших бібліотек міста, котрі завітали на виставку-конкурс, повсякчас допомагали дітям виконувати вірші, біблійні оповіді. Та й самі брали активну участь і святковому дійстві.

  Треба зазначити, що зала бібліотеки була заповнена вщерть дітворою з навчальних закладів, дитячих садків та іншими дітьми - активними читачами філіалу. Цікаво, що серед дітвори було й чимало дорослих - батьків дітвори. Вони чи не найбільше раділи з приводу кожного виконаного номеру. І, звичайно, завзято аплодували. Як ведеться при подібних виставках-конкурсах, принципове журі, до якого увійшли представники бібліотек-філіалів, Центральної міської бібліотеки, визначило найкращі доробки. Після цієї копіткої роботи завідуюча філіалом Надія Миколаївна разом з колегами привітала переможців виставки-конкурсу Грамотами та подарунками.

  Дуже приємно було спостерігати за дітками, котрі, зашарівшись від задоволення, отримували вітання. Для багатьох із них то була чи не перша в житті перемога, визнання, якого вони домоглися завдяки своїй фантазії, своїм рукам чудотворним.

  А переможцями стали в номінації „Малюнок": 1 місце -Дарина Медвідь (ЗОШ №10), 2 місце - Марина Бабич (ЗОШ №10), 3 місце - Катя Васильєва (ЗОШ №23). У номінації „Декоративні поробки": 1 місце - Аліна Ніколаєць (ЗОШ №23), 2 місце -Андрій Беззубенко (ДНЗ „Золотий півник"), 3 місце - Катя Березенець (ДНЗ „Золотий півник).

  Після так званої офіційної частини гості бібліотеки не поспішали покидати виставкову залу. Вони, як мовиться, у спокійній обстановці довго розглядали Пасхальні доробки талановитих дітей. Не спішив прощатися із зав. філіалом бібліотеки Надією Миколаївною й автор цього матеріалу. Бо, бачте, заманулося докладніше дізнатися про сам конкурс дітвори мікрорайону.

  Ось що розповіла Надія Гаврилова. -Понад 5 років тому наш філіал разом з творчим об`єднанням „Азалія", котре очолює Людмила Красніцька-Луцик, започаткували дитячий творчий конкурс „Золоті зернятка". З тих пір рідко коли значиме свято, у тому числі й релігійне, проходить поза увагою дітей - читачів філіалу бібліотеки. Так нещодавно ми провели подібні конкурси, приурочені Різдвяним та Новорічним святам. Відбулися конкурси і читців Шевченкової поезії...

  Нині уже розпочалася копітка підготовча робота до Дня сім`ї.

  Стосовно сьогоднішньої виставки-конкурсу. Наголошу, що в ній брали участь понад 30 дітей, які запропонували для огляду журі близько 50 робіт. Всі вони нині розміщені на стендах зали. Користуючись нагодою , хочу подякувати спонсору, колишньому нашому читачеві Богдану Яременку, який завжди відгукується на наше прохання матеріально допомогти бібліотеці.Цей конкурс теж не обійшовся без його допомоги. Завдяки його коштам і прибдано подарунки переможцям конкурсу.

  І ще про конкурс. Журі також відмітило колективну роботу групи “Пізнайко “ дитячого садочка “Золотий півник”(вихователь Наталія Бурковська). Цікаву роботу виставила і Галина Федоренко, учениця ЗОШ № 12. Її доробок цікавий тим, що він присвячений Пасхальним традиціям католиків Польщі. До речі, сам автор поробки є членом громади поляків Білоцерківщини.

  На завершення розповіді про наш конкурс, хочу нагадати,що підведення підсумків всіх конкурсів дитячих доробків на Пасхальну тематику, що проходили в місті, відбудеться 22 квітня. Звичайно, роботи наших читачів серед інщих достойних, теж знайдуть своє чільне місце.

  Микола Висіцький

  Гриф .- 2009 .- 22квітня .- С.14-15  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше