• Дякую, бібліотеко!

Дякую, бібліотеко! Дякую, бібліотеко! Дякую, бібліотеко! Дякую, бібліотеко!

27 вересня гомінкі, галасливі пташенята – первачки БНВО «БЗШ №15 – ДЮСОК» вперше завітали до бібліотеки-філії №3 на свято книги зі своїми класоводами.

Працівники бібліотекизавжди тремтливо готуються до зустрічі зі своїми маленькими книжковими «ревізорами».

У бібліотеці їх зустрів незвичний осінній книжковий падолист під назвою: «Скарбниця земних талантів і знань» із кумедними іграшковими героями.

Бібліотекарі ознайомили школяриків з правилами поведінки в бібліотеці, розповіли про безцінні книжкові скарби, провели затишними яскраво оформленими залами.

Кумедні чомучки з цікавістю прослухали гарну легенду про бібліотекаря, притчу про книгу, відгадали «вагон» загадок, перескоромовили безліч скоромовок, потоваришували з бібліотечними звірятами.

А ще віддали шану книзі і бібліотеці дружнім флешмобом гучним слоганом: «Нас в районі усі знають – тут читайлики зростають».

Ксенія Гнуда.