Туристи – найщасливіші люди

Хто з нас не любить подорожувати? Одні відвідують країни далекого зарубіжжя, інші пізнають заповідні місця України. А дехто з рюкзаком за плечима підкоряє гірські вершини, співає пісні біля вогнища …

Одним словом – усі, хто любить туризм – щасливі люди, завжди молоді душею.

Саме розвитку туризму і була присвячена година цікавинок «Історичні етапи розвитку туризму», яка відбулася у бібліотеці-філіалі №10 напередодні Дня туризму. Для читачів, учнів 6-Б класу БЗШ №5 (класний керівник Єфіменко І.В.) бібліотекарі підготували цікаві факти про туризм і туристів, ознайомили з історією розвитку туризму. Діти активно брали участь у конкурсі «Прогноз погоди…» (дощ туристу не перешкода) та вікторині «Чи готовий ти подорожувати?», під час якої познайомилися (і були навіть вражені) з традиціями і звичаями інших країн, які кардинально відрізняються від українських.

Майже століття тому в подорож могли відправитися лише дуже заможні люди. Сьогодні дороги туризму відкриті всім, потрібно лише дуже-дуже захотіти. І ви побачите, яка багата і красива наша земля!

Ганна Нагорна.