Корабель читання

Людина, яка вміє і любить читати, має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги! З книгою ми зустрічаємося в дитинстві, тому дуже важливо, щоб ця зустріч запам’яталася надовго.

26 вересня до бібліотеки-філіалу №9 завітали учні 2-А класу СПМШ №16 (класовод Костина В.І.), щоб взяти участь у книжкових мандрах «Корабель читання». Бібліотекарі підібрали малечі книги, які допоможуть їм орієнтуватися в географічних відкриттях, фантастичних подорожах, веселих і повчальних пригодах. Діти стали учасниками гри «Морський бій», на чарівному острові вгадували героїв народних казок. Та найцікавішою і найвеселішою видалася мульттусовка «У країні Мульляндії», під час якої відомі мультяшні герої ділилися своїми враженнями про улюблені книги.

Ірина Люшинська.