• Розмалюю писанку, розмалюю!

  Свято Пасхи є улюбленим святом дорослих і дітей, адже до Великодня малеча готується не менш відповідально.


  Напередодні свята в рамках проведення міської дитячої виставки-конкурсу, у мікрорайонах міста відбувся відбірковий тур. На базі дитячої бібліотеки №6, що розташована у мікрорайоні Рибгоспу, також пройшов відбірковий тур, що мав назву «Здолавши віками карбований час, прибилася писанка нині до нас». У конкурсі взяло участь близько ЗО учасників віком до 10 років. Конкурсна програма складалася з двох номінацій – малюнок та робота декоративно-вжиткового мистецтва. Натхненнком проведення виставки виступила творча студія «Азалія» (кер. Л. Красніцька-Луцик) ЦТДЮ «Соняшник».

  Головним атрибутом Великодня є Пасха, крашанки і писанки. Тому діти у своїх малюнках та виробах продемонстрували справжню майстерність, відтворюючи на папері чи завдяки підручному матеріалу символічну писанку, пасхальний кулич тощо. І недарма. Адже їхні роботи демонструватимуться на міській виставці-конкурсі.

  Головним інформаційним спонсором та меценатом виступив колишній читач бібліотеки №6, а тепер директор «БЛІЦ» Богдан Яременко, який надав кошти на подарунки дітям. Надія Гаврилова, завідувачка бібліотекою, подякувала Богдану Яременку за допомогу. От і настала приємна мить перемоги. У відбірковому турі в номінації «малюнок» переможцями стали:1 місце- Дарина Медвідь (ЗОШ №10); II місце- Марина Бабич (ЗОШ № 10); III місце - Катя Васильєва (ЗОШ № 23). У номінації декоративно-вжиткове мистецтво»: І місце - Аліна Ніколаєць (ЗОШ №23); II місце- Андрій Беззубенко (ДНЗ №8, група «Пізнайко); ІІІ місце- Катя Березенець (ДНЗ №, 8, група «Сонечко), інші діти отримали заохочувальні призи: Богдан Леонов, Марина Жолудь, Аня Діхтяр.

  Журі також відмітило вихователя фупи «Пізнайко» (ДНЗ №8) Наталю Миколаївну Бурківську. Разом з дітьми вони представили колективну роботу. На постійних читачів бібліотеки теж чекали сувеніри, а саме Галю Федоренко (ЗОШ №12) та Іру Праведну (ЗОШ №21). Нагадаємо, що дівчатка є вихованками студії «Азалія», їхні роботи петриківського розпису відомі не тільки білоцерківському глядачу. Керівник студії «Азалія» Людмила Красніцька-Луцик, яка є членом польської громади Білоцерківщини, привітала дітей і з найсвітлішим святом Пасхи польською мовою, побажавши їм успіху та нових звершень і здобутків. Святковий настрій додала віршована великоднева сценка, яку чудово продемонстрували діти молодших класів.

  Вікторія Швець

  Майдан-брок .- 2009 .- 23 квітня .- С.10-11  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше