• Книга – мов негаснуча свіча, бо слово – із нетлінної породи

  Проживаючи в міськрайоні Заріччя, частенько відвідую філію бібліотеки №4, Маю відверто зізнатися: тут завжди панує атмосфера доброзичливості й затишку. Обслуговуючий персонал (І.М. Тупчій та С. І. Линник) на чолі із завідувачем бібліотеки О. І. Пономаренко з високою відповідальністю ставиться до своїх професійних обов`язків, приділяючи увагу кожному читачеві. Однак працівники філії поділилися зі мною своїми проблемами.


  - Доцільніше було б перенести бібліотеку в район Піщаного масиву, - зауважує О. І. Пономаренко. -Адже переважна більшість учнів СЗОШ № 13 та ЗОШ№ 17 проживає саме там. До того ж приміщення потребує капітального ремонту. У бібліотеці, на жаль, відсутнє ксерокопіювальне обладнання, яке так необхідне відвідувачам. - В умовах сьогочасних суспільно-політичних негараздів, напевно,годі було б сподіватися на чиюсь благодійну підтримку. Але людям, котрі спроможні зробити перший крок у вирішенні принаймні однієї з проблем, тут будутьнадзвичайно раді.

  На сучасному етапі НТР розвиток комп`ютерних технологій сягнув неабиякого злету. Натомість книга дедалі рідше потрапляє до рук читача.Тож закликаю якомога частіше звертатися до найрозумнішого друга і порадника, якого не зможе замінити жоден комп`ютер. І, насамкінець, хочу нагадати шанувальникам книги прекрасні рядки відомого білоцерківського поета, члена НСПУ, лауреата літературно-мистецької премії ім, І.С. Нечуя-Левицького П. І. Розвозчика, який, глибоко шануючи книгу, вбачає в ній безсмертну силу мудрості:

  Все змінює його величність Час: Зникають люди, племена, народи. Та книга - мов негаснуча свіча, Бо слово - із нетлінної породи.

  Ірина Поліщук, вчителька СЗОШ № 13, голова осередку білоцерківського товариства „Просвіта"

  Юр`ївська земля .- 2009 .- 16 квітня.-С.7  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше