• Першовересень до школи кличе, нових знань усім нам зиче! Першовересень до школи кличе, нових знань усім нам зиче! Першовересень до школи кличе, нових знань усім нам зиче! Першовересень до школи кличе, нових знань усім нам зиче!

1 вересня – День знань, хвилююче свято для всієї родини. Цей день є світлим і радісним для всіх, хто вперше переступив поріг школи, або знову сів за парту та зробив черговий крок цікавою, повною відкриттів, шкільною дорогою.

Саме  першого вересня радісними голосами дітей наповнилися зали бібліотеки-філії №9.

Для другокласників СПМШ №16 бібліотекарі Галина Чередник і Тетяна Ковалінська підготували цікаву розповідь про країни Євросоюзу і рідну Україну, яка знаходиться в центрі Європи.

Увазі присутніх була запропонована книжкова виставка «Україна на карті Європи».

Цікавими, наповненими яскравими спогадами про літо, стали розповіді малечі про відпочинок в країнах Європи під час канікул.

Завідуюча книгозбірнею Катерина Волинець привітала школярів з початком нового навчального року та побажала підкорити найвищі вершини знань і втілити в життя найсміливіші задуми.

Галина Чередник.