Кроки до мети Ані Агалієвої

Нещодавно вийшов з друку літературно-художній альманах «Ковток життя. Літо 2017», виданий ТОВ «Час Змін Інформ». Серед талановитих авторів-початківців є читачка бібліотеки-філіалу №9 Аня Агалієва. Вірші дівчина почала писати цього літа. А народжувалися вони під впливом класичної поезії українських письменників. Аня неодноразовоперемагала і посідала призові місця в конкурсах декламаторів поезій Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Василя Стуса, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Бориса Олійника, Павла Глазового, Володимира Іванціва, Анатолія Кульчицького. І в небайдужій поетичній душі визрівали зовсім недитячі філософські роздуми:

Коли всі сплять – душа мандрує,

Отримує свободу на політ!

Летять думки!.. Ніхто їх не вгамує:

Для них доступні Всесвіти і світ!

Думки талановитої дитини летять, розправивши крила, назустріч юності, надії, любові та мріям:

Поглянь у небо – сонячне, безхмарне!..

Зроби два кроки, друже, до мети!

Катерина Волинець, завідуюча філіалом №9.