• Свято народного мистецтва

Свято народного мистецтва Свято народного мистецтва Свято народного мистецтва Свято народного мистецтва Свято народного мистецтва

Традиційна виставка «Квітни, моя Україно» відкрилася у міській виставковій залі при бібліотеці-філіалі №8 напередодні Дня Незалежності.

57 учасників вернісажу, серед яких є і відомі художники та майстри народного мистецтва: Наталія Статива-Жарко, Олександр Жарко, Світлана Паламарчук, Тетяна Максимова, Людмила Красніцька-Луцик, Каріна Родіонова, Тетяна Матвієнко, Катерина Соколовська, Валентина Коробко, Валентина Шевченко продемонстрували свої роботи.

Майстри пензля не тільки самі творять, а й навчають молодь, яка незабаром також братиме участь у виставках. Учасниками цьогорічної експозиції стали студенти педагогічного коледжу та професійного ліцею міста, вихованці гуртка «Чарівний пензлик», що працює в бібліотеці-філії №6.

Присутніх привітала заступник міського голови Ольга Настіна, яка разом із начальником міського відділу культури і туризму Юлією Ковальською вручилиПодяки і квіти активним учасникам міських виставок.

Представлена експозиція задовольнить самих вибагливих глядачів, адже у виставковій залі є ірізноманітна вишивка, петриківський розпис, батик, солом’яна пластика, різьблення по дереву, береста, бісерна мозаїка та вишивка, ірландське мереживо, гончарні вироби, авторські ляльки та ляльки-мотанки, флористика. Перерахувати все не можливо, потрібно прийти і побачити.

Виставка триватиме до 18 вересня за адресою: вул. Леваневського, 55., тел.7-33-17.

Любов Михайлюк.