• Виховуємо громадянина України

Виховуємо громадянина України Виховуємо громадянина України Виховуємо громадянина України

У переддень національного свята – Дня Державного Прапора України бібліотекарі книгозбірні №1 для дітей планували вуличну промоцію «Небо і сонце – наш прапор ясний». Але дощ змусив змінити місце проведення заходу і перенести його до бібліотеки, а учасниками свята стали вихованці ЦСПРД «Злагода» та активні відвідувачі бібліотеки.

Програма була насичена патріотичними розвагами. Маленьким читачам бібліотекарі запропонували екскурс в історію української символіки біля виставки «Про час, Батьківщину і нас», перегляд мультфільму «Моя країна – Україна», патріотичні розваги, де діти складали пазли «Утвори прислів`я», відгадували загадки про символи України.

Кожному учаснику свята бібліотекарі прикріпили на груди синьо-жовту стрічку.

Діти зробили аплікації з прапором і сонцем та написали маленькі привітання для воїнів АТО. Свято закінчилося флеш-мобом «Синє – небо, жовте – жито. Прапор – святиня, знають діти!» та солодким сюрпризом.

Сподіваємося, що саме такі діалоги з дітьми – запорука успішного виховання справжнього громадянина-патріота рідної України.

Валентина Шлапацька.