• Професійне свято служителів Мельпомени

  Якщо традиційні професійні свята державних службовців, комунальників, харчовиків та ін. проходять за наїждженим сценарієм, то День театру - це справжня феєрія, перш за все для глядача.
  Переконалися в цьому білоцерківські шанувальники театрального мистецтва, які стали свідками справжнього радісного свята з нагоди Міжнародного дня театру в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського. Відкрита дружня атмосфера спілкування з глядачем налаштовувала на позитивну хвилю.

  Театральну трупу вітали Білоцерківський міський голова В. Савчук, котрий вручив грамоти та грошові премії акторам театру; заступник голови Національної спілки театральних діячів Є. Калганов; заступник начальника управління культури і туризму КОДАС. Зубенко, який передав вітальну адресу від губернатора Київщини В. Ульянченко; спонсори; вдячні глядачі та колеги з інших українських театрів. Звичайно, не обійшлося без подарунків до свята.

  Кращі працівники отримали відзнаки Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського. А справжню інтригу в глядачів викликала церемонія вручення театральної премії „Браво", започаткованої минулого року керівництвом театру. Переможців у кожній номінації, які отримали символічні статуетки та невелику грошову премію, визначали глядачі, голосуючи після перегляду вистав.

  Отже, відкриттям року стала акторка Олена Татарчук. Приз глядацьких симпатій отримала Людмила Мерва. Найбільш задіяний актор - Всеволод Шакіта. Приз за кращу жіночу роль другого плану здобула Ірина Мусієнко. За кращу чоловічу роль премії удостоєний Роман Вдовика. Кращу жіночу роль, на думку глядачів, виконала Ганна Бондар; кращу чоловічу роль - Іван Капініченко. Кращою виставою року обрали спектакль „№13", режисер-постановник - Тарас Мазур. Переможців у наступних номінаціях визначали самі працівники театру. Так, кращим театральним цехом став транспортний. Приз за кращу рецензію року отримала журналістка Всеукраїнського журналу „Бар`єр" та газети „Гриф" ОленаТкаченко. Оголошуючи переможця у номінації „Спонсор року", В`ячеслав Усков зазначив:

  -Не знаю, що написано в конверті, але хочу сказати, що небагато, на жаль, у нашому місті Людмил Борисівних Дриґало. У найскрутніший, переломний для театру момент саме вона прийшла на допомогу. Спонсором року ж став Благодійний фонд „Белсталь". Останньою вручали премію найкращому глядачеві року. Ним став Сергій Петрович Поляков.

  -Усі глядачі у нас дуже хороші. Нещодавно зустрів у холі нашого постійного шанувалника, який на кожну виставу приходить з квітами. Він посміхається і каже: „Знаєте, у мене сьогодні свято. Я не зміг взяти квиток на виставу", - розповів В. Усков про недавній випадок. До слова, саме тим глядачем був якраз С. Поляков. Вечір завершився, але виходили із глядацької зали присутні немов окрилені чимось невідомим, незнаним, чарівним і захоплюючим. А інакше й бути не могло. Адже вони доторкнулися до прекрасного, до вічного, до мистецтва. Відчули свою причетність до нього.

  Спеціально для «НК.ua» Таміла ГЕРАСИМЕНКО

  Новини Київщини .- 2009.-№2/2.04 – 8.04.С.9  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше