• Є обов’язки у тебе Їх виконувати треба Є обов’язки у тебе Їх виконувати треба

Усе у Всесвіті, у природі, в окремій державі підкоряється певним законам.
    Є закони Божі, закони природи, закони держави. Важко жити, працювати і творити в хаосі. Тому люди з давніх-давен почали впорядковувати своє життя. Саме про це йшла мова під час правових сходинок «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба», які відбулися у бібліотеці-філії №2 за участі юних читачів.
    Діти дізналися як створювалася Конвенція про права дитини, яке важливе значення вона має і з яких статей складається. Читайлики відповідали на запитання щодо своїх прав та обов’язків. Разом з бібліотекарем розбирали різні дитячі вчинки та їхні наслідки.
    На завершення читачі познайомилися з книгами  з тематичної полички «Обов’язки та права – усьому голова».

Наталія Янківська.