• Золоті зернятка дитячої творчості

  Саме під такою назвою ось уже п'ять років поспіль проходить у бібліотеці № 6, що знаходиться в районі вулиці П. Запорожця, виставка-конкурс декоративно-вжиткового мистецтва.
  Організатори, а саме колектив на чолі з завідуючою бібліотеки Надією Гавриловою та керівником творчої студії «Азалія» ЦТДЮ «Соняшник» Людмилою Красніцькою-Луцик, з великим задоволенням розповіли, що діти, які брали участь у конкурсі (а це вікова категорія до 10 років), настільки здивували своїми роботами, що викликали захоплення і у бібліотекарів, які з цікавістю роздивлялися їхні витвори, і читачів-відвідувачів. Всі дітки відвідують гурток декоративно-вжиткового мистецтва, навіть у дитячому садку. Хто б міг подумати, що 5-річна Юлічка Бозовчук (ДНЗ № 8) так уміло використає підручний матеріал, який ми зазвичай викидаємо у відро для сміття, а саме - риб'ячу луску. А той, хто цікавиться творчістю української художниці Марії Прийма-ченко, без особливого надлому пам'яті пізнає її стиль. І цей «Бичок», який Юлічка намалювала, виконаний саме у стилі Приймаченко. Тим часом Максим Синьов склав чудову композицію із ракушок, які привіз із морського узбережжя. Акварельні роботи дітей також не залишилися поза увагою журі, читачів-відвідувачів та професійних майстрів декоративно-вжиткового мистецтва. Валерій Вовченко, член спілки художників України, як голова журі, відзначив старання дітей, адже, можливо, згодом вони визначаться зі своїм майбутнім завдяки творчості.

  У заході брали участь завідуюча міською бібліотекою Людмила Чупак, головний методист ЦДБ Тамара Шпак, завідуюча дитячою бібліотекою № 1 Валентина Шлапацька та інші. Дещо старші вихованці творчої майстерні «Азалія» під керівництвом Людмили Мар'янівни також представили свої роботи. В них уже серйозно відчувається вправна рука майстерності. Переможцями цьогорічного конкурсу віком до 6 років стали: 1 місце - Богдан Леонов (ДНЗ №47); 2 місце - Юля Бозовчук (ДНЗ № 8); 3 - Поля Капорупська (ДНЗ №8). У віковій категорії до 10 років: 1 місце - Юля Бабич (ЗОШ № 10); 2 місце - Ілля Гребенюк (ЗОШ №20); 3 місце - Дарина Гашинська. Багато дітей були відзначені заохочувальними призами Міжнародної організації «Жіноча громада» (голова Н. Гаврилова), а саме: Марина Паламарчук, Марія Мартинюк, Аня Бращук, Леся Рябоконь та Марина Медвідь.

  Був ще один приємний момент цього дійства. На конкурсі була відзначена й найменша читачка цієї бібліотеки - Катя Березенець. Це тепер їй неповних 6 рочків, а почала вона читати і стала постійним відвідувачем бібліотеки у чотири. Під час заходу діти залюбки співали розповідали вірші, а ще вони очікують цей же конкурс «Золоті зернятка дитячої творчості», але вже зі статусом міського, який організатори планують провести напередодні Пасхи. А поки діти впевнено готуються представити на конкурсі свої роботи. Ось де буде невичерпне дитяче мистецтво з неабиякою уявою!

  Вікторія Швець

  Тема .-2009 .- 2 апреля .- С.5  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше