• Від Декларації - до Незалежності Від Декларації - до Незалежності

16 липня 1990 року Верховною Радою Української РСР прийнята Декларація про державний суверенітет України. Фактично це була програма побудови незалежної держави.

Про цю визначну подію в житті українського народу, який підтвердив своє бажання і волю самостійно вирішувати свою долю, розповіли відвідувачам літнього табору «Літограй» працівники бібліотеки-філіалу №9 Галина Чередник і Тетяна Ковалінська. Сторінка історії  «Скарб одвічний і найбільший – вічна Україна» ознайомила дітей із символікою нашої держави – гімном, гербом і прапором. Етнографічна сторінка показала найчарівніші краєвиди різних регіонів країни. Мандруючи туристичним диліжансом зі сходу на захід та з півночі на південь, маленькі українці відкрили для себе калейдоскоп художніх промислів і народних ремесел. Юні умільці і самі долучилися до творчості, взявши участь у майстер-класі із виготовлення книги у техніці скрапбукінг. Цей вид рукоділля дозволяє зберегти фотографії, газетні вирізки, малюнки, записки та багато інших пам’ятних дрібниць про незабутні, доленосні події в житті всієї країни та кожної родини.

Катерина Волинець.