• Віночок зів’ю, на воду пущу

Віночок зів’ю, на воду пущу Віночок зів’ю, на воду пущу Віночок зів’ю, на воду пущу Віночок зів’ю, на воду пущу

Івана Купала – день літнього сонцевороту, що сходиться з християнським святом Різдва Святого Пророка і Хрестителя Господнього Івана. А ще це одне із найбільш яскравих, веселих народних свят, яке має своєрідні традиції та обряди. Символом народного дійства є купальський вінок, який плетуть дівчата, щоб завбачити свою долю.

М’яту, любисток, ромашку, волошки, мальви, різні лугові квіти принесли на майстер-клас «Віночок зів’ю, на воду пущу» читачі філіалу №9 та відвідувачі літнього табору «Літограй».

Завідуюча книгозбірнею Катерина Волинець розповіла дітям про традиції святкування Івана Купала, а студентка педагогічного коледжу читачка Каріна Зварич зачарувала присутніх чарівним співом купальських пісень. В цей час руки маленьких учасників заходу творили чудо, складаючи квіточку до квіточки, переплітаючи їх яскравими стрічками. І вже через мить красуються на голівках дівчаток віночки, сплетені з любов’ю, ніжністю і радістю.

Світлана Могорит.