• Світ дівочої краси

Світ дівочої краси Світ дівочої краси Світ дівочої краси

Україна славиться красунями. В усьому світі цінують красу українських дівчат. Українки завжди вирізнялися вродою, гострим розумом, працьовитістю, ввічливістю. Звичайно ж,наші жінки – найкращі господині. Не зважаючи на шалений ритм непростого буття, вони вміло поєднують роботу з домашніми клопотами та ще й знаходять час бути доглянутими і привабливими.

З давніх давен українці були великими поціновувачами дівочої вроди. Гнучкий стан, рум’яне личко, шовкові брови, виразні очі, важка руса коса – оспівані в українських народних піснях, прославлені в казках і легендах, змальовані в бувальщинах та переказах. Коса – дівоча краса. Так образно визначив народ головну ознаку дівочої вроди. Колись коса була своєрідною суспільно-моральною ознакою охайності дівчини.

Сонячного літнього дня,з метою привернути увагу молодідо символу української вроди – дівочої коси, працівники бібліотеки №8 провели естет-шоу. Довге волосся знову в тренді, а плетені коси тепер модна зачіска. Актуальним є вміння привабливо та вишукано заплітати коси, створювати різноманітні варіанти плетених зачісок. Тому дівчаткам став в нагоді майстер-клас, запропонований бібліотекарями. Над їх вишуканими зачісками працювали перукарі, справжні майстринісвоєї справи. Також присутні з великим задоволенням ознайомились з тонкощами нанесення макіяжу. В результаті всі отримали чимало позитивних емоцій та цікавого досвіду. Дівчатка щиро раділи новим зачіскам. А майстрині пишалися результатом своїх зусиль, та кількістю нових клієнтів.

Краса – то велика сила. Наступного разу приєднуйтесь.

Наші чарівні дівчата. Вони, як весняні квіти: такі ж прекрасні, тендітні, чутливі. Їхня краса чарує очі. А хто не любить красу? Її люблять всі. Адже краса врятує світ!

Зоя Чутковська.