• Як маленькі козачата влітку відпочивають

Як маленькі козачата влітку відпочивають Як маленькі козачата влітку відпочивають

Кожен день приносить нові розваги вихованцям літнього табору відпочинку «Літограй» у бібліотеці-філіалі №9.

Історія нашої країни, її героїчне минуле, Запорізька Січ та її легендарні представники, стали темою для гри-змагання для юних книголюбів «А ну, який з тебе козак?». Команди «Веселий курінь» і «Джури» з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Галини Чередник про козацькі традиції і звичаї, відповідали на запитання вікторини, співали козацьких пісень, складали екзамен на звання найсильнішого козака. А хто ж має право називатися цим почесним іменем? Звичайно, той, хто більше каші з’їсть. А вона парувала на обідньому столі, чекаючи маленьких кашоїдів.

Наприкінці зустрічі діти пообіцяли ніколи не забувати заповіді славетних козаків. Завжди цінувати братство і згоду, бо вони є нащадками козацького роду.

Світлана Могорит.