• Якого кольору літо?

Якого кольору літо? Якого кольору літо?

З початком літніх канікул бібліотека-філіал №9 гостинно відчинила двері веселим і кмітливим дітлахам – вихованцям літнього табору «Літограй», організованим керівником групи «Дошколярик» Оленою Сітко.

Знайомство дітей з книгозбірнею розпочалося захоплюючою мандрівкою до країни Читалії.

Першою зупинкою була станція «Юні читайлики», де «літограєвці» мали змогу познайомитися з книгами, розміщеними на виставці «Прочитай влітку».

На наступній станції, яка мала назву «Кмітливі», малеча продемонструвала вміння піклуватися один про одного та вберегтися від небезпечних вчинків.

Найвеселішою виявилася станція «Буває – не буває», на якій кожен учасник мав можливість пофантазувати, які кольори у літа.

Галина Чередник.