• «Діти. Мир. Книга» «Діти. Мир. Книга» «Діти. Мир. Книга»

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – день захисту дітей .

До святкування долучилася і працівники бібліотеки-філіалу №1 для дітей. В парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка бібліотекарі запропонували дітям взяти участь у майстер-класах з малювання, ліплення, розпису, танцювальних і спортивних конкурсах.

В містечку розваг дітлахів чекала  локація «Пізнай та скажи», обладнана повітряними кульками. Запрошували на гостини «казковий  літературний будиночок», «журнальне дерево», «таємничий килимок».

Всі бажаючі мали змогу проявити своє вміння в конкурсах: «Хто спритніший», «Впізнай героя», «Казкова мозаїка», «Артистичний», «Літературні пазли», «Знайди літературного героя».

Борис і Полінка Лотоцькі декламували вірші, а уривок з поеми «Сон» Тараса Шевченка, у виконанні Євгена Гришка, викликав овації перехожих.

За участь у конкурсах діти отримували фішки, які потім обмінювали на смачне морозиво, хрумкі палички та квитки на атракціони.

Також читачі провели флешмоб «Діти. Мир. Книга».

Олена Крищенко.