• Світ щасливого дитинства

Світ щасливого дитинства Світ щасливого дитинства Світ щасливого дитинства

Теплого сонячного дня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеці-філії №4 відбулося свято-розвага «Світ щасливого дитинства» для третьокласників БНВК ЗОШ №13 під гаслом «Щастя і миру всім дітям планети». Дзвінкоголосо лунали вірші про щасливе дитинство та Україну, які підготували читачі.

Бібліотекарі ознайомили присутніх зі статтями Конвенції ООН про права та обов’язки дітей. Свято продовжилося казковою правовою вікториною. Малеча залюбки брала участь у цікавих іграх та конкурсах: «Моя візитка», «Права та обов’язки», «Так чи ні», «Скажи навпаки», «Веселий м’ячик». Діти наввипередки відповідали на поставлені питання, демонструючи свою ерудованість.

На завершення заходу усі учасники отримали цукерки з порадами та побажаннями добре відпочити під час канікул, насичених цікавими подіями, зустрічами і пригодами!

Олена Буяненко.