• “Молитва немовляти

  Новою збіркою поезій "Молитва немовляти" порадував своїх прихильників молодий митець Костянтин Мордатенко. Уже після присудження йому міської літературно-мистецької премії за 2008 рік вийшли у світ "Любовоспас" та "Молитва немовляти" у Ксиївському видавничому центрі "Просвіта".


  Поезія К.Мордатенка "... наче магма проривається крізь марнотний шар байдужості, цинізму і відрубності на поверхню: кипить, булькає, тече, але обминає квіти, пташині гнізда, павутинки на яких виблискують крапельки роси... Вірші... немовби наповнені звуками церковних дзвонів, диханням немовляти уві сні шерхотом сторінок Святого Письма..."

  У своїй книзі Костянтин Мордатенко намагається знайти відповідь на споконвічні питання: що таке Людина і хто такий Бог, і в чому полягає сенс життя, - такий анонс цієї книги.

  Вагоме слово у передмові "Зеленоборщенята Костянтина Мор датенка" сказав член Національної спілки письменників України, Заслужений учитель України Петро Розвозчик: "...це пошук духовних праоснов, звернення до біблійних образів і мотивів та вибудова на їхньому фундаменті храму власної душі".

  Нові вірші поета дуже експресивні, а незвична образність слова зачаровує, як і філософська глибина поетичного світосприйняття К.Мордатенка. Вони ж допоможуть читачеві пізнати непізнане, пригадати зниклі з "активного вжитку призабуті перли народної мови".

  Тетяна Біла, зав. відділу метод. та бібліограф. роботи ЦБС Гриф .- 2009 .- 25 березня .-С.16  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше