• Її вустами співає сама Україна

Її вустами співає сама Україна Її вустами співає сама Україна Її вустами співає сама Україна Її вустами співає сама Україна

У центральній міській бібліотеці відбувся творчий вечір заслуженої артистки естрадного мистецтва України білоцерківчанки Людмили Саливінської-Шестерняк.

Людмила – лауреат міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. Миколи Вінграновського, переможниця міського конкурсу естрадної пісні "Орфей” 1996 року, учасниця Всеукраїнського фестивалю "Червона рута”, обласного "Київщина молода”, телепрограм "Зоряні зустрічі”, "Хіт-базар”, "Пісенний вернісаж”, "Українська родина”, "Київська студентська весна”.

Артистка виступає на сценах Білої Церкви, Києва, Миргорода та інших міст. Неодноразово їздила в зону АТО, де своїми піснями піднімала бойовий дух наших воїнів.

Цього разу своє мистецтво співачка дарувала читачам центральної бібліотеки. Пісні із репертуару Володимира Івасюка, Ганни Герман, Володимира Висоцького прозвучали на біс.

Артистка виконала ряд мелодійних пісень, які написала на вірші Миколи Луківа і поетів Київщини: Володимира Іванціва, Віри Гутник, Володимира Дідківського, Анатолія Кульчицького і Ольги Будулай з Білої Церкви, Тетяни Ферчук з Ольшаниці, Галини Поданьової з Узина, Лариси Новацької-Кузьомко і Юлії Хандожинської зі Сквири, які були присутні на вечорі.

Приємним сюрпризом для пані Людмили і всіх присутніх став виступ барда з Києва Руслана Іщенка, який разом з Саливінською виступає у військових гарнізонах і на блокпостах.

Кошти, зібрані під час цього феєричного пісенно-поетичного свята, підуть на придбання ліків для захисників Вітчизни.

Людмила Чупак.