• Нові зірки на літературному небосхилі

  23 березня у приміщенні Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського спалахнули дві нові яскраві Зірочки на зоряному небосхилі літературного життя Білої Церкви. Адже саме того дня відбулося вручення міських літературно-мистецьких премій імені М. С. Вінграновського.


  Ось уже 16 років, як з ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради ця премія вручається обдарованій молоді міста віком від 15 до 35 років. За цей час її лауреатами стали 37 молодих митців та творчих колективів міста. А в 2008 році за значні творчі здобутки, високий рівень виконавської майстерності та активну участь у громадському житті міста до них приєдналися Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю „BELLISSIMO" (керівник Тетяна Бреус) та за вагомі творчі здобутки, професійну майстерність та активну участь у культурно-мистецькому і громадському житті міста молодий поет Білої Церкви Костянтин Мордатенко.

  Кожен із лауреатів за свою працю та наполегливість достойний цієї премії. Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю „BELLISSIMO" створений у 1998 році і налічує понад 100 вихованців. Протягом 10 років плідної праці ансамбль завоював 25 дипломів та грамот у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних змаганнях. А Костянтин Мордатенко, як перспективний поет-початківець, впевнено завойовує серця прихильників літературного слова, а його індивідуальний стиль вирізняє молодого митця з-поміж інших літераторів

  Привітати лауреатів премії за 2008 рік прийшли лауреати цієї ж премії попередніх років, міський голова Василь Петрович Савчук, голова комісії з присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Анатолій Іванович Кульчицький та інші. Вітаємо лауреатів ще з однією перемогою! Нехай криниця вашої наснаги ніколи не зміліє!

  Наталія Коваль

  Наш городок.- 2009.- 26 березня .- С.5  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше