• «Читаємо дітям про війну»

«Читаємо дітям про війну» «Читаємо дітям про війну» «Читаємо дітям про війну»

«Читаємо дітям про війну» – таку назву має акція, присвячена 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, яка стартувала 3 травня в книгозбірні №3.

Працівники бібліотеки для голосного читання юним книголюбам – учням БНВО «ЗОШ№15 – ДЮСОК» підготували найкращі оповідання, уривки з прозових та поетичних творів українських письменників: Юрія Збанацького, Юрія Яновського, Кузьми Гриба, Дмитра Ткача, Лариси Письменної, Григора Тютюнника, Бориса Комара, Анатолія Давидова, Григорія Кирилюка, Павла Ковальова та твори письменників-краян Андрія Гудими, Анатолія Гая.

Ксенія Гнуда та Юлія Сидоренко розповіли маленьким читачам про мужність і героїзм людей, що вистояли і перемогли у тій страшній війні.

Патріотизму не вчать, його виховують: у сім’ї, школі, бібліотеці.

Ксенія Гнуда.