• Річка нашої мрії

Річка нашої мрії Річка нашої мрії Річка нашої мрії Річка нашої мрії

Квітень щедрий на екологічні свята. Це – Міжнародний день птахів, День довкілля, Міжнародний день Землі. Протягом місяця в центральній міській бібліотеці було проведено ряд заходів, присвячених питанням охорони навколишнього середовища. Завершився бібліотечний квітень театралізованим святом "Живої природи душа промовляє”.

На гостину до членів жіночого клубу "Вікторія” завітали юні артисти зразкового лялькового театру "Фантазія” ЦТДЮ "Соняшник” разом з керівником Катериною Громадською.

Діти поставили екологічну казку для дорослих "Про що розповіла блакитна річка Рось”, яку свого часу написала колишня керівниця театру Ірина Красильникова.

Казкові герої: бабуся, онучка Оля, річкова Мавка, хлопчик Макс, дівчинка Даринка, рак-неборак, русалоньки, жаба, водяник, ворона, метелик досліджували хто і чому забруднює річку Рось, чому люди так недбало відносяться до природи.

Учасників заходу вразила блискуча гра Владислава Кніфути, Аліни і Діани Джим, Дар’ї Однорог, Вікторії Ходаківської, Валентини Дмитрієнко, Афіни Козак, Лізи Фіялко і Каті Мишко, музичний супровід та яскраві декорації.

Після завершення вистави Катерина Громадська провела екологічну вікторину. За кожну вірну відповідь жінки отримали книги від бібліотеки.

Людмила Чупак.