Піст тримаємо, Великдень зустрічаємо

Напередодні Великодня, одного з найвеличніших і найрадісніших християнських свят Воскресіння Христового, у бібліотеці-філії №4 відбулася година духовності «Піст тримаємо, Великдень зустрічаємо».

Протоієрей, настоятель церкви Покрови Божої Матері УПЦ КП Микола Гопайнич прийняв запрошення бібліотекарів і завітав до книгозбірні на зустріч із членами клубу «Зарічани». Отець Микола цікаво розповів про те, що людина є найкращим Божим створінням і найвищим проявом Божої любові, про гріх і його наслідки, про дотримання правил Великого посту. Саме в цей час потрібно переосмислити життя та виправити помилки, які раніше чинили. Священнослужитель повів розмову про історію походження Великодня, особливості його святкування, значення пасхальних традицій у житті кожної людини, відповів на численні запитання присутніх. У виступі духовний наставник нагадав і вкотре наголосив, що Православ’я – це релігія радості. Навівши приклади зі Священного Писання та життя подвижників, закликав усіх присутніх ніколи не впадати у відчай, не нарікати, за все дякувати Богу та бути усміхненими, налаштованими на позитив. Передсвяткову зустріч отець Микола завершив привітанням усіх зі світлим святом Воскресіння Христа та побажав Божої допомоги в добрих справах.

Світлана Линник.