• Майстер клас з оздоблення пасхального кошика у бібліотеці Майстер клас з оздоблення пасхального кошика у бібліотеці Майстер клас з оздоблення пасхального кошика у бібліотеці

Великодній кошик – традиційний атрибут одного з найголовніших  християнських свят – Пасхи. Потурбуватися варто не лише про його вміст, а й вигляд.

12 березня в бібліотеці-філії №8  відбувся   майстер-клас з оздоблення пасхального кошика «Христос Воскрес – радіймо!» для  користувачів книгозбірні та усіх бажаючих.

Тож  як зробити великодній кошик неповторним, таким, щоб він вирізнявся серед інших?

Учасникам майстер-класу були запропоновані   природні та штучні матеріали: квіти, гілочки з листочками, мереживо, яскраві стрічки та намистинки. Бібліотекарі підготували цікаву інформацію про  традиції  підготовки до Великодня.

Фантазіям присутніх не було меж. Роботи  вийшли  навдивовижу оригінальні та креативні. Звичайні буденні  кошики перетворилися в яскраві витвори мистецтва .
                                                                                                                                                          Майя Боженко.